درد درمعده یا قلب - پرسش 9295

 • تصویر کاربر مریمگلی سه شنبه ۲ مرداد ۹۷( 2 سال پیش) متخصص قلب و عروق
  سلام دکتر خسته نباشید
  من مدت زیادی حدودا یکسال هست که دچار اضطراب شدید شدم بطوریکه چند ماه اول هرشب به بیمارستان مراجعه میکردم.بعد اکو و نوار قلب پارسال گرفتم دکتر گفتند قلبم کاملا سالمه و گفتند دچار پانیک شدم . بعد مجبور شدم ب فوق تخصص مغز و اعصاب مراجعه کنم که ایشون گفتند چیزی نیست
  دقیقا بعد از کنکور و یک شوک و ترس این اتفاق برام افتاد
  الان هم اکثرا سمت چپ سینم و سر درلم درد میگیره بنظرتون مشکل قلبی دارم و باید پیگیری کنم
  دیگه خودم عصبی شدم و مجبور شدم از قرص ارامبخشی که تجویز شده بود استفاده کنم چون تپش قلب شدیدی میگیرم
  الان دوروزه قرص ارامبخش نمیخورم و فقط پروپرانول و پوکساید میخورم دکتر عاجزانه خواهش میکنم راهنماییم کنید چون واقعا تو سن نوجوونی من نباید همچین قرص و داروهایی بخورم .
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما سه شنبه ۲ مرداد ۹۷( 2 سال پیش)
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما