پروستات - پرسش 8939

  • تصویر کاربر مهرداد سه شنبه ۲۶ تیر ۹۷( 2 سال پیش) متخصص کلیه و مجاری ادراری
    سلام من ۱۸ سالمه این علام که گفتین درد کشاله ران و درد کمر و درو شکم و... رو من دارم من آزمایش خون دادم بابتش گفتن هبچ مشکلی نداری الان اینجا دیدم گه این علایم ها از پروستات هستش .
    ایا میشه راهکار خوب و مناسبی که از شر این درد ها راحت شم رو بهم معرفی میکنید خیلی نگرانم چون یجا نوشته بود این علایم ها ممکنه از سرطان پروستات هم باشه واسه همین کلا نگرانم حس میکنم افسرده شدم ? لطفا یه راه درمانی بهم بگین خیلی دعاتون‌میکنم
    1. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور سه شنبه ۲۶ تیر ۹۷( 2 سال پیش)
      با سلام ورزش کنین خوب میشه احتمالا دردهای شما از پروستات نیست
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما