بی اختیاری ادرار - پرسش 9508

  • تصویر کاربر چرم چهارشنبه ۲۴ مرداد ۹۷( 1 سال پیش) متخصص کلیه و مجاری ادراری
    سلام وقت بخیر من ۱۹ سالمه و چند ساله که فکر میکنم بی اختیاری ادرار دارم و موقع نشستن موقع نماز خوندن ورزش و در حالات مختلف احساس میکنم که ادرار ازم خارج میشه ولی ممکنم هست که اشتباه فک کنم و اینا ترشحات طبیعی زنانه باشه.به متخصص مراجعه کردم گفتن سنگ مثانه دارم و بهتره سیستوسکوپی انجام بشه.ایا ممکنه سنگ باعث بی اختیاری بشه؟یا ایا واجبه سیستوسکوپی کنم؟چون هم میترسم هم خیلی خجالت میکشم
    1. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور چهارشنبه ۲۴ مرداد ۹۷( 1 سال پیش)
      با سلام سنگ مثانه در سونوگرافی مشخص میشه اگه در سونوگرافی سنگی دیده نشده بعیده سنگ داشته باشید
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما