کراتنین خون - پرسش 10225

  • تصویر کاربر نرگس پنجشنبه ۵ مهر ۹۷( 10 ماه پیش) متخصص کلیه و مجاری ادراری
    سلام برای اولین بار کراتنین خون من 4.2 شده ولی هیچ مشکلی در بدن ندارم ایا چربی خون بالا یا اسید اوریک بالا 8.2 باعث شده؟ میزان خوردن اب در روز هم بسیاره و گوشت خیلی کم میخورم
    1. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور پنجشنبه ۵ مهر ۹۷( 10 ماه پیش)

      با سلام سونوگرافی کلیه ها مثانه و تعیین حجم باقیمانده ادراری انجام بدین و در صورتیکه حجم باقیمانده ادراری کمتر از ۵۰ سی سی بود و کلیه ها فولنس و هیدرونفروز نداشت باید با فوق تخصص نفرولوژی مشورت کنید در صورتیکه حجم باقیمانده ادراری بیشتر از ۱۰۰ سی سی بود یا در کلیه ها فولنس و هیدرونفروز بود به متخصص ارولوژی مراجعه کنید

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

4 (0%) 1 رای

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. هزینه پاسخ دهی به سوال شما 5 هزار تومان میباشد . 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما