پایین امدن پلاکت خون در بارداری - پرسش 2967

 • تصویر کاربر حمیده پنجشنبه ۱۱ خرداد ۹۶( 2 سال پیش) متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
  Hamideh: Hamideh: با سلام وخسته نباشید خدمت شما من در هفته 21بارداری هستم که طی ازمایش خون که در هفته 14بارداری دادم تعداد پلاکت خون من به 128000رسید که دکتر برای من قرص B_complexتجویز کرده وگفته تا پایان بارداری روزی یک عدد استفاده کنم, ایا این مقدار پلاگت میتواند برای من وجنینم ضرر داشته باشد وایا این قرص تاثیری دارد؟؟
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما پنجشنبه ۱۱ خرداد ۹۶( 2 سال پیش)
   سلام
   نگران پلاکت نباشین
   مصرف مولتى ویتامین معمولا خطرناک نیست
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما