پریود طولانی - پرسش 9589

 • تصویر کاربر مارال یکشنبه ۲۸ مرداد ۹۷( 1 سال پیش) متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
  من نزدیک به ۲ هفته پریود هستم و خونریزی دارم و این دومین بار هست که این اتفاق میفتد .قبل از شروع پریودی معمولا علامتهای زیادی مثل سردرد میگرنی یا دل درد داشتم ولی اخیرا علامتی ندارم و از روی تغییر خلق و خو میفهمم که قاعدگی ام نزدیک است.من سابقه کیست تخمدان داشتم که با مصرف قرصهای دایان و جزمین خوب شد ولی در حال حاضر تخمدان ملی کیستیک دارم.به دلیل میگرنی که دارم از قرصهای ocp استفاده نمیکنم فقط ۲بار با فاصله حدودا ۸ماه مجبور به استفاده از لونژیل شدم.به خاطر تخمدان پلی کیستیک پریود های نامنظم داشتم ولی هرگز طولانی نبودند به جز ماه پیش که کمتر از ۱۰ روز طول کشید ولی خونریزی ۲هفته ای این ماه باعث نگرانی من شده که ۱-۲ روز است که کمتر شده.
  1. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان یکشنبه ۲۸ مرداد ۹۷( 1 سال پیش)
   سلام
   حتما مراجعه به متخصص داشته باش چون این نوع خون ریزی طبیعی نیست وباید درمان شود و داروهای هستند که در افراد میگرنی داده میشود .

   دکتر مریم عباسیان چوری
   متخصص زنان و زایمان

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما