داغی کف پا - پرسش 7914

 • تصویر کاربر maryam جمعه ۱۱ خرداد ۹۷( 2 سال پیش) متخصص غدد
  سلام
  من کبدم چرب از نوع دوم هست و الان داروی گیاهی مصرف میکنم و رژیم غذایی میگیرم ولی چند شبه که کف پام خیلی داغ میشه ممکنه بگید چه کار کنم
  همیشه کف پام گرم بود ولی الان بیشتر شده
  1. تصویر کاربر دکتر اعظم عرفانی جمعه ۱۱ خرداد ۹۷( 2 سال پیش)
   با سلام درمان کبد چرب در مرحله اول رژیم و کاهش وزن و ورزش می باشد،دارویی که استفاده می کنید رو ذکر نکردید شاید عوارض اون هست.به هر حال گرمی کف پا علل بسیار متعددی دارد و حتی در بعضی مواقع بدون علت بوده .
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما