درد - پرسش 7894

  • تصویر کاربر ابراهیم جمعه ۱۱ خرداد ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 115 متخصص غدد
    باسلام من مردی 42ساله که خانواده پدریم اسم دارند وبه ماهم ارث رسیده.دخترم الان 12سالشه.در2سالگی بردیم پیش متخصص ازقفسه سینه اش عکس گرفتن گفتن که یه دونه ازاستخون سینه اش پهنترازبقیه است.ولی ماپشت گوش انداختیم.الان چندوقتیه که میگه وسط قفسیه سینم درد میکنه لطفا راهنمایی کنین
    1. تصویر کاربر دکتر اعظم عرفانی جمعه ۱۱ خرداد ۹۷( 4 سال پیش)
      با سلام این یه اشکال استخوانیه و موردی نداره و درد هم نمی ده ولی اگه اخیرا از درد شاکی شده باید نزد متخصص اطفال یا داخلی برید شاید مشکل دیگه ای دارند،البته بعضی درد های استخوانی در سن رشد و همچنین کمبود ویتامین د ممکنه ایجاد شود.
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما