فیبروم - پرسش 7647

 • تصویر کاربر سیمین سه شنبه ۴ اردیبهشت ۹۷( 1 سال پیش) متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
  بارداری برای فردی که دچار فیبروم و عفونت شدید رحم بوده است، امکان پذیر است؟ در حالتی که این فرد با عمل جراحی نیمی از رحم خود را خارج کرده است. در صورت باردار شدن آیا جنین را مشکلاتی دربرمی گیرد؟
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما سه شنبه ۴ اردیبهشت ۹۷( 1 سال پیش)
   در صورت عفونت و فیبروم که دو مقوله جدا هستند احتمال سقط وجود دارد
   در فردی که برای فیبروم جراحی کرده مشکل انومالی جنین پیش نمیاد ولی احتمال زایمان زودرس شاید وجود داشته باشه

   دکتر آزیتا درآبادی جراح و متخصص زنان و زایمان و ناباروری
   http://www.women-health-clinic.ir/fa
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما