خونریزی - پرسش 8968

 • تصویر کاربر مهسا پنجشنبه ۲۸ تیر ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 146 متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
  سلام
  من دیشب برای اولین بار رابطه جنسی داشتم،خیلی درد داشتم اما خونریزی نداشتم یا اگه داشتم خیلی کم بوده ک متوجه نشدم،اما امروز صبح دوبار اجابت مزاج داشتم که بعد از بار اول حدود 3-4قطره و بعد از باردوم 1-2قطره خون از واژنم خارج ش،و در حالت عادی خونریزی ندارم..دردی ندارم..میشه بگید علت اینکه دیشب خونریزی نداشتم اما امروز صبح این اتفاق افتاد چیه?عادیه یا غیرمعمول?خطرناک نیست?خونریزی ناشی از پارگی پرده بکارت تا چه مدت ادامه پیدا میکنه?
  1. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان پنجشنبه ۲۸ تیر ۹۷( 4 سال پیش)
   سلام.این طبیعی است و شاید برای یک مدت کوتاه داشته باشی و جای نگرانی نیست.

   دکتر مریم عباسیان چوری
   متخصص زنان و زایمان
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما