دل پیچه - پرسش 9283

 • تصویر کاربر لیلا دوشنبه ۸ مرداد ۹۷( 1 سال پیش) متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
  بعداز ازدواج تصمیم به بارداری دآشتم ولی بعداز شش ماه دکتر گفته که عفونت دارم با انواع پماد و قرص خودمو درمان کردم اما الان بعداز هفت ماه از ازدواج بعداز نزدیکی و ریختن اسپرم در واژن به ناگاه دلپیچه شدید گرفتم با خوردن قرص مسکن آروم شدم..البته نه زمان پریوی و نه هیچوقت دیگه من چنین دل دردی نداشتم.بنظرتون چکار کنم
  1. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان دوشنبه ۸ مرداد ۹۷( 1 سال پیش)
   سلام.احتمالا عفونت قارچی داشتی .بعد از درمان محیط واژن تغییر میکند که به تدریج بهتر میشود.

   دکتر مریم عباسیان چوری
   متخصص زنان و زایمان

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما