بارداری - پرسش 10431

 • تصویر کاربر عبدولی دوشنبه ۱۶ مهر ۹۷( 1 سال پیش) متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
  سلام.من و نامزدم سکس داشتیم بدون دخول.ایشون باکره هستن.من اسپرم رو روی سینه ایشون ریختم و سپس با دستمال خشک کردیم و کمی هم به دست ایشون مالید و با مایع شستیم،بلافاصله بعد از شستن و خشک کردن ایشون رفت حموم،استرس گرفتیم که باتوجه به خیس بودن واژن و دست مالیدن نامزدم روی اون و خدایی نکرده حرکت اسپرم،احتمال بارداری وجود داره،پس رفتم دوتا قرص لونژین۰/۷۵ خریدم و باهم خورد.به نظرتون چقدر احتمال بارداری داره؟نیازی به بی بی چک و آزمایش هست؟چه وقتی آزمایش بده،یک هفته بعد؟
  یا نیازی نیست؟
  ما اینترنت رو خوندیم،خیلی ترسوندن مارو.کمکمون کنید
  ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان دوشنبه ۱۶ مهر ۹۷( 1 سال پیش)

   سلام.با توجه به عدم دخولی که شما مطمین هستید ومصرف قرص امکان آن وجود ندارد.ازمایش بارداری یک هفته بعد از نزدیکی از طریق خون است یا بیبی چک زمان یک هفته بعد از زمان انتظار از پریود.

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما