پارگی بکارت - پرسش 14179

 • تصویر کاربر ف چهارشنبه ۲۱ فروردین ۹۸( 11 ماه پیش) متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
  سلام.
  من تقریبا۶ماهه که ازدواج کردم ولی نمیتونم درد نزدیکی و پاره شدن بکارت رو تحمل کنم.
  خودم میخوام که بکارت برداشته بشه ولی هربار که قراره دخول انجام بشه مقاومت میکنم و پاهامو منقبض میکنم و اجازه این کار رو نمیدم،نمیدونم برا این ترس چکاری باید انجام بدم؟
  1. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان چهارشنبه ۲۱ فروردین ۹۸( 11 ماه پیش)

   سلام

   این مشکل شما یک نوع واژینسموس هست که درمان آن به عهده متخصص زنان هست حتما مراجعه کنید که زودتر مشکل شما حل شود.

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما