پریود هام نامنظمه - پرسش 10554

  • تصویر کاربر دوستی یکشنبه ۲۲ مهر ۹۷( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 160 متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
    سلام پنجاه ساله ام چند سالیه پریودهام نامنظم شده یا قطعه یا طولانی یابصورت لک یا لخته و زیاد برای ضخامت اندومتر سال پیش کورتاژ تشخیصی انجام دادم گفتن مشکلی نیس پولیپه ولی هنوز ادامه داره این روند پریودم چکار باید کنم قرص دوفاستون و استروژن و پروژسترون هم قبلا استفاده کردم بعد کورتاژ دیگه استفاده نکردم کم خونی دارم وفعلا ترنسید اسیدو مفنامیک باعرقیات سنتی برای کم شدن استفاده میکنم
    1. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان یکشنبه ۲۲ مهر ۹۷( 3 سال پیش)

      سلام.اگر در کورتاژ تشخیصی مشکلی نداشته حتما پزشکتان دارو شروع کرده اگر نگرفتید مجددا به پزشکتان مراجعه کنید تا درمان شوید.

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما