روغن خوراکی - پرسش 9875

  • تصویر کاربر سلطانی چهارشنبه ۱۴ شهریور ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 126 متخصص قلب و عروق
    با سلام احتراما کلسترول و تریگلسرید خون اینجانب بالا بوده و روزانه یکعدد قرص روزستاتین 10 مصرف می کنم و الان در حد نرمال قرار دارد لازم به ذکر است سالهاست که داروی کاهنده چربی خون استفاده می کننم سوالم این است که روغن خوراکی مورد استفاده ما روغن کنجد می باشد آیا مناسب است الان روغن کنجد با کانولا مصرف کنم یا همچنان صرفا از روغن کنجد استفاده نمایم.
    با تشکر
    پنجاه ساله
    1. تصویر کاربر علی اسدی چهارشنبه ۱۴ شهریور ۹۷( 4 سال پیش)
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما