you can check here https://www.yoloxxx.com/

قرص اچ دی - پرسش 14432

  • تصویر کاربر ایدا شنبه ۳۱ فروردین ۹۸( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 121 متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
    سلام خسته نباشید.چن روز بعد از قطع مصرف قرص اچ دی ب مدت یک هفته خونریزی شبیه ب پریودی داشتم الان بعد از سه روز دوباره خونریزی دارم با توجه ب اینکه دوره ی پریودی منظم من هفته دیگس این خونریزی طبیعیه؟(لکه بینی نیس)
    1. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان شنبه ۳۱ فروردین ۹۸( 3 سال پیش)

      سلام

      به خاطر قرص میتواند باشد و به دلایل دیگر.چرا قرص اچ دی استفاده کردید ایا پزشک نسخه کرده ؟؟؟حتما به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید.

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما

this website free porn