عوارض دیابت - پرسش 4982

  • تصویر کاربر زهرا پنجشنبه ۱۵ تیر ۹۶( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 295 متخصص غدد
    سلام مادری دارم 66 ساله حدود ١4 سال است دیابت دارد و دو سالی است که انسولین به همراه قرص مصرف میکنید فشار خون چربی نیز دارد و دارو مصرفزمیکند اما مدتی است که از مج پا تا زانو بسیار سفت شده و حساس بطوریکه اصلا تحمل اینکه چیزی به پاهایش بخورد را ندارد و اذیت میشود کفش نمیتواند بپوشد و تعادل هم ندارد و با واکر راه میرود این حساسیت بیش اندازه و سنگینی پاها درمان دارد؟
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما پنجشنبه ۱۵ تیر ۹۶( 5 سال پیش)
      میتواند مدتی از قرص گاباپنتین استفاده کند شاید کمک کننده باشد
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما