ترک خوردن و سوختن زبان و داغی کف انگشت شصت پا - پرسش 7373

 • تصویر کاربر اعظم سه شنبه ۱۴ فروردین ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 117 متخصص غدد
  عرض سلام و خسته نباشید
  من مدتیه زیر انگشت شصت پام داغ میشه و این داغ شدن چند بار در طول روز اتفاق میوفته
  از طرفی در ناحیه زبان دچار سوزش و ترک خوردن زبان شدم رنگ نواحی از زبانم با بقیه زبان متفاوتند آیا مشکلم جدیه و نیاز به درمان دارم
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما سه شنبه ۱۴ فروردین ۹۷( 4 سال پیش)
   با سلام چون تغییراتی که در ناحیه زبان ذکر می کنید جدید است بهتره توسط یک پزشک ویزیت شوید.
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما