احتمال بارداری - پرسش 7581

 • تصویر کاربر رویا دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۷( 1 سال پیش) متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
  سلام باکره هستم واخرین پریودم 7 فروردین بود و 5 روزه دوره های پریودم منظم غالبا28 روزه میباشید 18 روز بعد از پریودم یعنی25 فروردین رابطه مقعدی داشتم باتخلیه کامل درمقعد قبل از شروع رابطه کمی التامونو بهم مالیدیم مراقب بودم منی ازمقعد خالی بیرون نیاد اما برای اطمینان وترس از پیشاب یا خروج منی از مقعد چهارساعت بعد از رابطه دوتا لونژیل 0.75باهم خوردم احتمال بارداری درمن چقدر است؟؟کی میتونم ازمایش خون بدم که مطمعن بشم چون نمیخوام تازمان پریودم صبرکنم ایا امکانش هست به این طریق باردار بشم؟؟
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۷( 1 سال پیش)
   سلام. ارتباط از مقعد که اصلا توصیه نمیشه ،اما بدین صورتی که شرح دادین امکانش خیلی کم هست برای باردار شدن ،اما تا 12 روز وقت دارین که آزمایش خون بدین جهت مطمئن شدن از وضعیت بارداری

   دکتر آزیتا درآبادی
   جراح و متخصص زنان و زایمان و ناباروری
   http://www.women-health-clinic.ir/fa/
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما