داغ شدن انگشتان پا - پرسش 7149

  • تصویر کاربر فرانک دوشنبه ۳۰ بهمن ۹۶( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 104 متخصص غدد
    با سلام بانویی 65 ساله هستم کم کاری تیرویید کنترل شده دارم جدیدا شبها قبل اد خواب انگشتاپا هایم داغ می شوندکه باید باآب سرد بشویم تابتوانم بخوابم و دیگر اینکه داروی تیرویید را که دکترتعیین کرده باعث پرکاری تیرویید شده که مقداردارو راکم کرده اند وهنوز تاثیرش معلوم نیست من دیابت ندارم فشارخون بالا ندارم بیماری آرتروزی ندارم قد من 156 و وزن 58 کیلو هستم لطفا مرا راهنمایی بفرمایید. باتشکر
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما دوشنبه ۳۰ بهمن ۹۶( 4 سال پیش)
      با سلام به همان پزشک غددتان که برای تیرویید تحت مظر هستید،مراجعه کنید یک سری داروها داریم که می تونه برای این مشکل پاتون کمک کننده باشد.
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما