در باره کبد چرب گرید 2 - پرسش 8512

 • تصویر کاربر سعید شنبه ۲ تیر ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 165 متخصص غدد
  با سلام
  پدر بنده 63سال دارد.دیابت دارد.طبق آزمایش جدید کبد چرب گرید 2 نشان داده شده است.زردی صورت وچشم
  نیز مشاهده میشود آیا درمان برای بیماری کبد وجود دارد یانه
  1. تصویر کاربر دکتر اعظم عرفانی شنبه ۲ تیر ۹۷( 4 سال پیش)
   با سلام کبد چرب درجه دو نمی تواند عامل زردی باشد ،زردی اگه جدیده نشانه اختلال عملکرد کبد هست ،پس برای بررسی علت زردی به پزشک مراجعه کنید.
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما