زیادبودن انزیم کبد - پرسش 7869

  • تصویر کاربر مهدی سه شنبه ۸ خرداد ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 97 متخصص غدد
    سلام 23سال دارم برای ازمایش بیمه متوجه شدم که انزیم کبدم زیاد ،اهل هیچیم نیستم،خیلی نگرانم میشه کمکم کنین؟؟هزینه درمانم گفتن زیاد،سمت چپ پایین دندنم یکمورم داره غذا میخورم دردمیگیره نفخ شدید شکمم دارم
    1. تصویر کاربر دکتر اعظم عرفانی سه شنبه ۸ خرداد ۹۷( 4 سال پیش)
      سلام ،نگران نباشید تا علت مشخص نشده هزینه درمان چی رو تعیین کردن؟به همکاران داخلی یا گوارش مراجعه کنید اول علت مشخص شود.هر علتی هم باشد هزینه درمان زیاد نیست نگران نباشید.
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما