سوزش مجاری ادرار - پرسش 11625

  • تصویر کاربر محمد دوشنبه ۲۱ آبان ۹۷( 1 سال پیش) متخصص کلیه و مجاری ادراری
    سلام با احترام مدت چند سال است که در مجاری ادرار از زیر بیضه ها و در الت تناسلی به طور دایم سوزش دارم گاهی مقدار کمی ادرار که در انتها تخلیه ادرار دارم به شدت سوزش دارد گاهی این سوزش به مثانه حتی به پاهایم هم مخصوصا پایین زانویم هم می کشد آزمایشات مختلفی انجام داده ام سونو از پرستات انجام داده ام مشکلی ندارد هنگام آمیزش و خروج منی به شدت سوزش دارد که باعث بی رغبتی شده است هر چه آلت تناسلی صفت تر باشذ سوزش بیشتر است خوردن فلفل و یا پیاز باعث سوزش بیشتر می شود
    1. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور دوشنبه ۲۱ آبان ۹۷( 1 سال پیش)

      با سلام احتمالا التهاب پروستات دارید قرص پروترال اپاس روزی یکعدد +قرص افلوکساسین ۳۰۰ میلی گرم هر ۱۲ ساعت به مدت یک ماه استفاده کنید

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما