تورم شبیه تاول ته گلو - پرسش 9405

 • تصویر کاربر آذین دوشنبه ۵ شهریور ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 596 متخصص غدد
  سلام وقت به خیر
  من به مدت ۴ ماه هست که در مالزی هستم ۹ روز پیش حدود دو ساعت بعد از خوردن غدای تند احساس ناخوشایندی در گلو داشتم از اون موقع تا الان دانه هایی شبیه تاول ته گلوی من زده که اصلا درد و مشکل بلعیدن و یا تنفسی برام ایجاد نکرده...
  میخواسم ببینم این تورمات چیه و چیکار کنم زودتر رفع بشه
  البته من ۱۴ روز دیگه برمیگردم و میخواسم ببینم تا اون موقع دکتر نرفتن من خطرناک نیست؟
  1. تصویر کاربر دکتر اعظم عرفانی دوشنبه ۵ شهریور ۹۷( 4 سال پیش)
   با سلام موردی نیست بعد از برگشتن جهت معاینه می تونید به پزشک مراجعه کنید.
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما