داغی کف پا - پرسش 8489

  • تصویر کاربر میری شنبه ۲ تیر ۹۷( 2 سال پیش) متخصص غدد
    باسلام و احترام
    به استحضار می رسانم حدود یکی دو سال است در کف پاهایم احساس داغی میکنم بخصوص شبها دیگر بقدری اذیتم میکند که بعضی شبها بی طاقت می شوم و بعضی شبها هم خوب است اما اغلب این احساس را دارم کلن احساس بی حالی و رخوت دارم اکثر مواقع داروی متادون روز در میان استفاده میکنم لطفا راهنماییم فرمایید با تشکر و سپاس
    1. تصویر کاربر دکتر اعظم عرفانی شنبه ۲ تیر ۹۷( 2 سال پیش)
      با سلام شما بهتره حضوری به پزشک مراجعه کنید و معاینه شوید و ازمایشات اولیه انجام شود،و اینکه بعد از رد علل مهم یکی از علل مهم داغی پا مصرف متادون است که بهتره تحت نظر پزشک ترک کنید.
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما