مصرف زینک - پرسش 899

 • تصویر کاربر امیر یکشنبه ۲۲ اسفند ۹۵( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 82 دکتر روانپزشک
  با سلام پیوست سوال قبلی ببخشید جواب سوالم رو نداید من پرسیدم که چه مقدار از زینک 30 میلی با ملح گلو کونات زینک خالص و چه مقدار ملح زینک است یعنی گلوکونات وایا چون هرشخصی روزانه به 15 میلی گرم زینک نیاز دارد ایا این مقدار زینک نیاز او را برطرف میکند چون که هر زینک 210 میلی گلوکونات مقدار 30 میلی زینک دارد این تناسب چه گونه تعریف میشود والان زینکی که من مصرف میکنم چه مقدارش زینک خالص است ؟ لطفا مبسوطر پاسخ دهید متشکر
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما یکشنبه ۲۲ اسفند ۹۵( 5 سال پیش)
   سلام
   لطفا از یک متخصص تغذیه سوال بفرمایید
   متاسفانه ما فعلا توى تیممون متخصص تغذیه نداریم
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما