آیا پرده بکارتم پاره شده؟ - پرسش 25

  • سلام ببخشید من یه دختر ۱۵ ساله هستم و تا کنون محل پرده بکارت را نمیدونستم اما چند روز پیش که در جایی عکس پرده پاره شده و پاره نشده رو دیدم فهمیدم که پردم پاره شده اما نمیدونم چجوری حالا خیلی نگرانم نمیدونم باید چکار کنم لطفا راهنمایی کنین
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما دوشنبه ۶ دی ۹۵( 3 سال پیش)
      پرده بکارت انواع مختلفی دارد و از روی تصویر و مشاهده خود فرد هیچ گاه قابل تشخیص نیست که آسیب دیده یا خیر. خود فرد نمی تواند این موضوع را تشخیص دهد و شما نیز بهتر است خودتان اقدام به معاینه نکنید چرا که ممکن است به بکارتتان آسیب وارد نمایید. اگر رفتارهای پرخطر نداشته اید، نباید نگران این موضوع باشید. برای کسب اطمینان کامل، تنها راه مراجعه به متخصص زنان می باشد.
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما