نیستاگموس - پرسش 10546

  • تصویر کاربر محمد جمعه ۲۳ شهریور ۹۷( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 116 متخصص قلب و عروق
    سلام خسته نباشید نه ماه پیش در زمان عصبانیت محکم چندبار به سر خود بادست ضربه زدم بعداز آن گاهی اوقات اشیارا با لرزش میدیدم و به مرور زیادشد به متخصص مغز اعصاب رفتم و ام آر آی گرفتم بعداز معاینه سطحی دکترگفت نیستاگموس نیست و ام آر آی هم چیزی را نشان نداد آستنرا50 رانوشت یکماهی هست که دارم این قرص رو میخورم اما هیچ تاثیری در درمانم نداشته و روز به روز وضعم بدتر میشود البته نه اینکه حدقه چشمانم بلرزد فقط اشیا با لرزش میبینم دکتری که رفتم دکتر خان محمدی در قم بود خواهش میکنم راهنماییم کنید آیا باید به متخصص چشم پزشک برم یا یه دکتر مغزواعصابه دیگه به دلیل مشکلات مالی نمیتونم آزمون و خطا کنم لطفا یه دکتر خوب معرفی کنیددارم کلافه میشم_ 23 ساله از قم هستم
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما جمعه ۲۳ شهریور ۹۷( 3 سال پیش)
      سلام اقای دکتر ادراکی جراح مغز تهران
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما