کم کاری غدد فوق کلیوی - پرسش 8582

  • تصویر کاربر جلیل یکشنبه ۱۰ تیر ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 107 متخصص غدد
    با سلام من مشکوک به کم کاری غدد فوق کلیوی هستم دو تا ازمایش هم گرفتم میخواستم ببینم تشخیص شما چی هست
    1. تصویر کاربر دکتر اعظم عرفانی یکشنبه ۱۰ تیر ۹۷( 4 سال پیش)
      با سلام ازمایشات حرف شما رو تایید می کند،ولیدر تفسیر حتما معاینات و فشارخون و داروهای مصرفی هم دخیله و ازمایش تاییدی هم باید انجام بدید و بعد از تایید تحت درمان و توصیه های پیشگیری و کارت الارم قرار گیرید ،هر کجا تشریف دارید باید حضوری به فوق غدد مراجعه کنید.
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما