قلب - پرسش 10454

  • تصویر کاربر بیتا جمعه ۲۳ شهریور ۹۷( 1 سال پیش) متخصص قلب و عروق
    سلام ۱۸ سالمه و از سال کنکورم که پارسال بود تپش قلب زیادی گرفتم به طوری که تحملش سخت میشد واحساس تنگی نفس شدید و خفگی و لرزش زیادی داشتم پیش دکتر هم رفتم و بعد معاینه گفتند دریچه میترال قلبم شله ولی گفتند اصلا مشکلی ایجاد نمیکنه و خیلیا این مساله رو دارند و چون استرس داشتم بهم قرص پروپرانول۱۰ دادند الان با گذشت دوره ی استرسم بازم تپش قلب دارم که باعث میشه بدنم بلرزه و یخ کنه فشارمم اکثرا ۱۱/۹هست من خیلی نگرانم واقعا این ضربان اذیتم میکنه مخصوصا موقع خواب چیکار باید انجام بدم؟مرسی
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما جمعه ۲۳ شهریور ۹۷( 1 سال پیش)
      سلام اصلا نگران نباشید پروپرانولول را ادامه دهید
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما