تاثیر مصرف پروتئین whey بر اسپرم و نهایتا بر جنین - پرسش 8069

 • تصویر کاربر رضا سه شنبه ۱۵ خرداد ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 115 متخصص غدد
  با عرض سلام و خسته نباشید
  همسر بنده و من تصمیم گرفتیم بچه دار شویم سوالی که دارم این است آیا مصرف پروتئین whey بر روی کودکمان تاثیر می گذارد؟البته این پروتئین فقط توسط بنده استفاده می شود.
  باتشکر
  1. تصویر کاربر دکتر اعظم عرفانی سه شنبه ۱۵ خرداد ۹۷( 4 سال پیش)
   با سلام اگر اقا هستید خیر موردی برای بچه نیست.
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما