دندان دردی - پرسش 7701

 • تصویر کاربر Azimi پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۹۷( 2 سال پیش) متخصص دندانپزشکی
  سلام . دندون من سیاه شده ولی هنوز توش نریخته دردی هم نداری گاهی وقتا ک چیزع خاصی مثل شیرینیجاتی چیزی بخورم درد میگیره و با خوردن دوسه تا گوجه سبز یا امثال این خیلی زود بی حس میشه. خیلی وقتا مسواک میزنم خونه میاد از لثه هام میخواستم علتشو بدونم و اینکه بنظرتون دندونم ب عصب رسبده
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۹۷( 2 سال پیش)
   سلام.بدلیل وسعت زیاد پوسیدگی ویا ضربه قبلی به دندان و ایجاد خون مردگی همگی از دلایل سیاه شدن و تغییر رنگ دندان هستند.که نیاز به عصب کشی دندان میباشد.علت خونریزی دندان هم ناشی از ملتهب بودن لثه ها است که جرمگیری و بهداشت دهان را باید کامل رعایت کنید

   کلینیک دندانپزشکی دکتر حسینیان
   https://drhoseinian.com
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما