مشکلات زنان - پرسش 3974

  • تصویر کاربر یاسا شنبه ۳ تیر ۹۶( 2 سال پیش) متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
    مدت چند ساله دچار پریود نامنظم شدم،چندبار سونو دادم گفتن عفونته مثانه هست و کیست نداشتم ،ازمایش خون دادم که مبتلا به کم کاری تیرویید بودم با مصرف دارو نرمال شدم ولی همچنان پریودم نامنظم هست و دو ماه یکبار پریود میشم،راه درمان چی هست؟
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما شنبه ۳ تیر ۹۶( 2 سال پیش)
      اگرچه مصرف مرتب قرصهای ضد بارداری میتواند مؤثر باشد ولی به جهت عوارض خیلی بالای آن چندان توصیه نمیشود
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما