زگیل تناسلی - پرسش 13582

  • تصویر کاربر sama سه شنبه ۷ اسفند ۹۷( 1 سال پیش) متخصص زگیل تناسلی
    خواهش میکنم جواب سوالم رو بدید...من دختری ۲۵ ساله هستم...سه سال پیش رابطه جنسی داشتم با پسری که بیماری hpv داشته(زگیل تناسلی)اونموقع نمیدونستم خطرناکه و بدون کاندوم رابطه داشتم...نمیدونم این ها زگیل هستند یا خیر...پریودی خودمم نامنظم بوده از اول...ممکن از نوعی باشه که نشان نده؟یعنی ممکن که من به این بیماری مبتلا شده باشم؟چقدر ممکنه دچار این بیماری نشده باشم؟باید چیکار کنم؟
    1. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان سه شنبه ۷ اسفند ۹۷( 1 سال پیش)

      سلام.با عکس نمی توان فهمید باید حتما به متخصص زنان مراجعه کنید تا با معاینه متوجه شود.و در ضمن گذاشتن عکس کار درستی نیست و از نظر قانونی مشکل ایجاد میکند.

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما