مشکل در نغوظ الت تناسلی - پرسش 7211

  • تصویر کاربر Mehdi431 یکشنبه ۲۲ بهمن ۹۶( 1 سال پیش) متخصص کلیه و مجاری ادراری
    سلام بنده یه جوون ۲۸ ساله هستم و ۲ ماه بعد عروسی و متوجه شدم که در نعوظ مشکل دارم البته بنده حدود ۱.۵ سال دارو فینپشیا رو مصرف میکردم تا عوارضش رو متوجه شدم قطع کردم الان دنبال یه راه کار هستم ممنون میشم رهنماییم کنین
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما یکشنبه ۲۲ بهمن ۹۶( 1 سال پیش)
      سلام،معمولا" عوارض داروی فینپشیا حداکثر ۶ ماه پس از قطع بطور کامل قطع میشود،در صورت ادامه عوارض پس از مدت فوق به مطب مراجعه کنید
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

4 (0%) 1 رای

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. هزینه پاسخ دهی به سوال شما 5 هزار تومان میباشد . 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما