عدم نعوذ - پرسش 10365

 • تصویر کاربر علی جمعه ۱۳ مهر ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 147 متخصص کلیه و مجاری ادراری
  با سلام بنده دارای دو فرزند ۱۲ ساله و یک ساله هستم مدتی است بعد از به دنیا آمدن فرزند دوم و نداشتن فرصت و زمان کافی برای برقراری رابطه جنسی متاسفانه به خودارضایی روی آورده ام و بعضی از سایتهای آنلاین که نمایش سکسی دارند مراجعه مینمایم و خودارضایی دارم ولی همیشه با انزال همراه نیست این کار من. و چند روزی هست که دیگر به حالت نعوذ نمی رسم وبا خانمم نمیتوانم رابطه برقرار کنم و هر دو رنج میبریم و همچنین به دلیل خجالتی بودن نمیتوانم به دکتر بروم خواهشمند است راهنمایی کنید
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق جمعه ۱۳ مهر ۹۷( 4 سال پیش)

   سلام،به دلیل نداشتن رابطه به مدت طولانی و بارداری همسر شما تمایلات جنسی شما تغییر کرده است
   به پزشک مراجعه کنید با روان درمانی و دارو خوب میشوید

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما