فتق - پرسش 9253

 • تصویر کاربر حمید دوشنبه ۸ مرداد ۹۷( 2 سال پیش) متخصص کلیه و مجاری ادراری
  سلام خسته نباشید سو نو گرافی دادم تشخیص هرنی راست داد آیا ممکنه در سمت چپ هرنی مخفی داشته باشم و سونوگرافی معلوم نشده باشه بهترین روش برای تشخیص فتق مخفی چیه سی و چهار ساله هستم احتمال دچار شدن به فتق سمت چپ چقدر هست با توجه به داشتن فتق سمت راست و احتمال عود بعد از جراحی باز چقدر هست آیا راه پیشگیری از عود فتق و.مبتلا شدن به فتق وجود دارد با تشکر
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق دوشنبه ۸ مرداد ۹۷( 2 سال پیش)


   دکتر شهریار ناطق
   جراح کلیه و متخصص ارولوژی

   https://drshnategh.com
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما