اریتمی قلب - پرسش 15401

  • تصویر کاربر زینب جمعه ۲۹ شهریور ۹۸( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 322 متخصص قلب و عروق
    سلام من وقتی بدنسازی کار می کنم یک دفعه ضربان قلب به شدت بالا می ره که مجبور میشم بشینم بعدکه در عرض چند دقیقه اروم میشه اما دوباره بعد از بلند شدن شدت می گیره و سرم گیج میره. اما وقتی والیبال رو بازی میکنم این مشکل رو ندارم،پله را بالا و پایین می روم قلبم میگیره.این هم اریتمی قلب هست یا به خاطر فشار بدنسازیه؟ خیلی ممنون بابت مقاله خوبتون
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما جمعه ۲۹ شهریور ۹۸( 3 سال پیش)
      سلام باید خولتر ۲۴ ساعته ریتم بشوید تا نوع نامنظمی مشخص و درمان شود
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما