مشکل عدم نعوظ - پرسش 7376

  • تصویر کاربر پرویز چهارشنبه ۱۵ فروردین ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 108 متخصص کلیه و مجاری ادراری
    سلام 52 ساله هستم.همیشه مشکل نعوظ داشتم و چند بار به پزشک ارولوژی مراجعه کردم که کار خاصی نکردند.چند سال هست ویاگرا مصرف میکنم،در ابتدا خیلی موثر بو د و به سرعت به نعوظ کامل میرسیدم.ولی بتدریج اثرش کم شد و الان به سختی و مکافات کمی نعوظ با پایداری کم میدهد.تمایل دارم مشکلم تحت نظر یک پزشک متخصص مربوطه بررسی گردد،،آیا میتوانید پزشکی که تخصصش رفع ناتوانی جنسی باشد معرفی کنید. خیلی از شما تشکر میکنم،قضیه خیلی مهم هست
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما چهارشنبه ۱۵ فروردین ۹۷( 4 سال پیش)
      سلام به خودم مراجعه کنید
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما