خوشه ای - پرسش 2038

 • تصویر کاربر مرتضی دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۶( 2 سال پیش) متخصص مغز و اعصاب
  سردرد خوشه ای دارم
  1. تصویر کاربر مرتضی سه شنبه ۵ اردیبهشت ۹۶( 2 سال پیش)
   سلام من هرروز یا یکی درمیان سردرد میگیردم ازنوع خوشه ای انواع مسکن ها را میزنم ولی دیگه اثر نداره تازگی فهمیدم یه نوع جراحی انجام میدن رو رگ سر واسه همیشه خوب میشه لطفا راهنمای کنید تشکر از برنامه تان
  2. تصویر کاربر مشاور نبض ما جمعه ۸ اردیبهشت ۹۶( 2 سال پیش)
   سلام
   پیشنهاد میکنم قبل از هر نوع درمان جراحى از تزریق بوتاکس براى سردردتون استفاده کنین
   بستن رگ هنوز در مراحل تحقیقاتیه و ممکنه خطرناک باشه
  3. تصویر کاربر مرتضی جمعه ۸ اردیبهشت ۹۶( 2 سال پیش)
   سلام صبح جمعه تان بخیر خسته نباشید تشکر از راهنمایتان.
   آقای دکتربوتاکس چیه من همه نوع مسکن وداروی را تقریبا استفاده کردم چون بدن قوی شده به دارو دیگه اثر نمیکنه باید دردشو بکشم تا بهتر بشم.
   وقتی هم که سردردم تواوج خودش میرسه گای وقتا به سرم میزنه که رگی که درد میگیره را با تیغ بزنم دیگه طاقت ندارم لطفا راهنمای کنید
  4. تصویر کاربر مشاور نبض ما دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۶( 2 سال پیش)
   توصیه میکنم حتما بوتاکس را امتحان کنید!!!!
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما