غده لنفاوی در بیضه - پرسش 7137

  • تصویر کاربر شهاب یکشنبه ۸ بهمن ۹۶( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 111 متخصص غدد
    با سلام.چند روزیه درد شدید در سمت چپ بیضم دارم سونو داپلر دادم یه غده لنفاوی دارم سرطانه؟درمانش چیه خیلی درد و سنگینی دارم .دارو مصرف کنم از بین میره ؟تورو خدا یه راهنمایی خوبم کنید(غدد لنفاوی سمت چپ ب بزرگترین 8*19 دیده میشود)
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما یکشنبه ۸ بهمن ۹۶( 4 سال پیش)
      با سلام شما به همکارای اورولوژی مراجعه کنید تا معاینه شوید شاید عفونت باشد.
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما