تنبلی تخمدان - پرسش 12519

 • تصویر کاربر زهرا یکشنبه ۹ دی ۹۷( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 114 متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
  سلام خسته نباشید من ۲۲ سالمه مجرد هستم تبلی تخمدان دارم چند هفته پیش سونوگرافی انجام دادم پریودی ام دوباره یا تاخیر چند روزه شروع میشه درد های زیادی در روز اول دارم حتی کارم به بیمارستان هم کشیده میشه در روز های سوم و ۴ گاهیی اوقات درد دارم علت رو نمیدونم و اینکه تنبلی تخمدان یعنی کلا نازایی ؟گاهیی اوقات بعد از دوران پریودی هم درد های خیلی کوچیکی زیر شکمم احساس میکنم چند وقته احساس سنگینی سمت چپ شکمم میکنم نفخ دارم .
  1. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان یکشنبه ۹ دی ۹۷( 3 سال پیش)

   سلام

   تنبلی تخمدان به معنی نازایی نیست حتما تحت نظر یک متخصص زنان به صورت پیگیر باشید تا نتیجه بگیرید.

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما