سرطان پروستات - پرسش 9593

  • تصویر کاربر شروین یکشنبه ۲۸ مرداد ۹۷( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 128 متخصص کلیه و مجاری ادراری
    با سلام.پدرم 69 سال دارد و 6 سال پیش عمل رادیکال پروستاتکتومی انجام داد و از آن زمان تا 8 ماه پیش سیپروترون مصرف می کرد.در آن مقطع دکتر پس از MRS عود لوکال کنسر پروستات تشخیص داد و پدرم تحت رادیوتراپی 40 جلسه قرار گرفت. قبل از رادیوتراپی PSA 34 صدم بود و سه ماه پس از آن 8 صدم شد و اکنون پس از 6 ماه 5 دهم شده است ضمنا پدرم دیگر هیچ دارویی مصرف نمی کند.توصیه شما چیست؟با تشکر
    1. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور یکشنبه ۲۸ مرداد ۹۷( 3 سال پیش)
      با سلام جهت ادامه درمان به همان رادیوتراپیست مراجعه کنید
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما