ادم بعد از عمل جراحى - پرسش 9867

 • تصویر کاربر داودیان چهارشنبه ۱۴ شهریور ۹۷( 1 سال پیش) متخصص زیبایی
  سلام
  من بیست روز پیش عمل زیبایى بینى انجام دادم. کل صورتم به شدت ورم داره و ورمش کم نشده. پزشکم پنج روز دگزامتازون تجویز کرد که تاثیرى نداشت. قصد دارم داروى دیورتیک مصرف کنم ولى نمیدونم چه دارویى مناسب تره
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری چهارشنبه ۱۴ شهریور ۹۷( 1 سال پیش)
   سلام
   به هیچ عنوان خودسرانه اقدام نشود

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما