درمان دیر انزالی - پرسش 9148

  • تصویر کاربر محمدرضوی سه شنبه ۲ مرداد ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 92 متخصص کلیه و مجاری ادراری
    با عرض سلام وخسته نباشید من مردی ۴۳ ساله هستم که دیسک کمر عمل کرده ام ودر حال حاضر داروی میگراتکس برای میگرن و کلونازپام ومتادون برای کاهش دردم استفاده میکنم سوالم این است که چطور زود نعوظ شوم و در کمتر از ۱۰ دقیقه انزال شوم چون دیر به حالت نعوظ میرسم وبالای ۲۰ دقیقه انزال میشوم با تشکر
    1. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور سه شنبه ۲ مرداد ۹۷( 4 سال پیش)
      با سلام برای دیر انزالی قرص سیپروهپتادین ۱_۳ عدد یا شربت آن ۱۰_۳۰ سی سی حدود ۳_۴ ساعت قبل از نزدیکی استفاده کنید
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما