انجام نشدن نعوظ - پرسش 7230

 • تصویر کاربر سهراب چهارشنبه ۲۵ بهمن ۹۶( 1 سال پیش) متخصص کلیه و مجاری ادراری
  تا ۶ ماه قبل من تقریبا هفته ای ۲ الی ۳ بار خودارضایی داشتم تا اینکه تصمیم گرفتم این کارا کلا کنار بگذارم اما الان برای نزدیکی با همسرم نعوظ انجام نمی شود و به هیجوجه تحرک و نیرو و تمایلی برای انجام آن ندارم بطوری که هر چه من و همسرم تلاش می کنیم هیچ عکس العملی صورت نمی گیرد
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما چهارشنبه ۲۵ بهمن ۹۶( 1 سال پیش)
   شما به اون نوع تحريك شدن عادت كرده ايد
   پيشنهاد ميكنم ابتدا همسر شما با لمس الت شما،كاملا" شما را تحريك كنند و بعد عمل دخول را انجام دهيد
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما