درد سینه اطراف چپ - پرسش 10023

 • تصویر کاربر آرام جمعه ۲۳ شهریور ۹۷( 1 سال پیش) متخصص قلب و عروق
  سلام من تقریبا 2سال هست درد سمت چپ سینم به خصوص اطراف پستانم به پایین دارم درد همه روزه با همه در حالت خوابیدن هم بیدارم میکنه از دیگر علایم این درد بعضی وقتی سرفه دارم و اکثر وقتی ها در بلع غذا گیر کردن دارم بیشتر وقت سکسکه دارم دکتر قلب تا حالا 3بار رفتم اکو وتست ورزشی میگن کاملا سالمه قلبت چیزی نیست الان این مدت هست احساس میکنم کمی پاینتر از سینم به طرف پایین سست میشه مثل اینکه با مشت از داخل تند میگرنش
  خسته شدم از این همه دکتر رفتن خواهشا یک رهنمایی بکنید چکار کنم برم پیش چه دکتری و چه ازمایش و تست های انجام دهم
  سن 27 سال نه الکلی نه سیگاری هستم
  تشکر از رهنمایتون از کردستان شهرستان بانه مزاحم شدم بعضی وقت ها پشتم هم باهاش درد داره
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما جمعه ۲۳ شهریور ۹۷( 1 سال پیش)
   سلام اگر درد با راه رفتن تشدید میشه توسط ماخصص قلب ویزیت شوید
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما