عصاره سیر و لیمو برای درمان گرفتگی عروق - پرسش 9196

  • تصویر کاربر محسن پنجشنبه ۲۸ تیر ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 139 متخصص قلب و عروق
    با سلام و خسته نباشید
    من 39 سال سن دارم. برای چکاپ به متخصص قلب مراجعه کردم و اکو و تست ورزش انجام دادم. دکتر گفت نتیجه تست ورزش کمی مشکوک است و ممکن است گرفتگی عروق داشته باشم و برای اطمینان نیاز به اسکن قلب هست. ولی من با توجه به عوارض احتمالی این کار را انجام ندادم. در سایتهای مختلفی اشاره شده است که عصاره سیر و لیمو می تواند به طور قابل توجهی گرفتگی عروق را بهبود بدهد. آیا این مطلب مورد تأیید شما هست یا خیر؟ و آیا ممکن است مصرف آن ضرری برای قلب یا سایر قسمتها داشته باشد؟ ممنون
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما پنجشنبه ۲۸ تیر ۹۷( 4 سال پیش)
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما