ابتلابه ایدز - پرسش 9146

  • تصویر کاربر ن شنبه ۲۰ مرداد ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 162 متخصص غدد
    سلام من مبیماری لوپوس کنترل شده دارم.ازسال۸۷...دوماه پیش تزریق ژل لب انجام دادم اما متاسفانه دکتر سرسوزنوعوض نکرد.و من پریروز اسهال واستفراغ وتب ولرزشدم.ولی همش بک روزه باداروکنترل شد وبعدش درزبانم یه آفت زده وگلومم مقداری وقتی آب دهان قورت میدم دردمیکنه.اما غددلنفاویم ورم نکرده.امروزم ازمایش ویروس ایدز دادم.اما جوابش دوهفته دیگه اماده میشه.میخواستم بدونم ایا ممکنه به ایدزمبتلاشده باشم.واینکه چون لوپوس دارم اگر ایدز بود الان خیلی حالم بدنبود؟؟
    1. تصویر کاربر دکتر اعظم عرفانی شنبه ۲۰ مرداد ۹۷( 4 سال پیش)
      با سلام قطعا سر سوزن قبلی استفاده نمی شه،نگران نباشید.
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما