پرده زنانگی - پرسش 8913

 • تصویر کاربر ح دوشنبه ۲۵ تیر ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 101 متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
  سلام .هرخونی که از ناحیه شرمگاهی میاد ایا نشانه پاره شدن پرده است ؟ و مقداری سوزش داشت
  برای من ی خون خیلی کم انگار اون ناحیه زخم شده باشه امد ولی نمیدونم پرده هست یا ن هیچ گونه دخولی هم صورت نگرفته
  میشه خواهشا جواب بدید
  1. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان دوشنبه ۲۵ تیر ۹۷( 4 سال پیش)
   سلام.خراش پرده هم میتواند باعث خون ریزی شود.واینکه واقعا چقدر از پرده اسیب دیده فقط با معاینه میشود تشخیص داد در صورت نگرانی میتوانید با مراجعه به متخصص زنان از میزان اسیب با خبر شوید.

   دکتر مریم عباسیان چوری
   متخصص زنان و زایمان
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما